Dawid Wojciechowski
dodano 5 dni temu

Pakowacz/Komisjoner

Rheinberg Niemcy
15  EUR / h
Wyświetleń: 51Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Ogłoszenie o Pracę

Stanowisko: Packer / Order Picker
Miejsce pracy: Rheinberg
Wymiar godzin: Pełny etat
Wynagrodzenie: 15 €/godzinę + premie za wyniki
 Zakwaterowanie: Zapewnione, w bezpośredniej okolicy (do 1,5 km pieszo, nie jest wymagany samochód)

Opis stanowiska:Poszukujemy pracownika na stanowisko Packer / Order Picker.
 Do głównych zadań należy:
  • Kompletowanie zamówień z użyciem rękawic.
  • Przeładunek i ponowne pakowanie części samochodowych (od małych elementów, takich jak przekładnie, do dużych systemów wydechowych).
  • Części mogą ważyć do 35 kg.
Wymagania:
  • Doświadczenie w kompletowaniu zamówień będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.
  • Wymagana sprawność fizyczna oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność do pracy w różnych zmianach:Zmiana ranna: 05:42 – 14:00 Zmiana popołudniowa: 14:00 – 22:00
Dodatkowe informacje:
  • Wymagana znajomość języka angielskiego.
  • Nie jest wymagane prawo jazdy.
  • Oferujemy umowę na próbę trwającą 6 miesięcy z możliwością przedłużenia na dłuższy okres (minimum 1 rok).
Start pracy: Od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem: +4916093892444.
Zachęcamy do aplikacji!
Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Tabel Gruppe

Laatzen, Niemcy
+4916093892444
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.tabel.com