Niemiecka firma z ponad 14-letnim doświadczeniem Mod Personaldienstleistungen GmbH &Co. KG. zatrudni pracowników na stanowisko:

ELEKTRYK

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • montaż instalacji elektrycznych w domkach jednorodzinnych
  • układanie tras kablowych
  • montaż gniazdek i przełączników
  • montaż oświetlenia

Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • organizujemy zakwaterowanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • premie świąteczne i urlopowe
  • dodatki za przepracowane święta
  • płatny urlop wypoczynkowy

Od kandydatów oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • doświadczenia jako monter instalacji elektrycznych
  • prawa jazdy i samochódu (mile widziane)

CV prosimy wysyłać na adres:

[email protected]

Odwiedź nas też na Facebook!