• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista

Opis stanowiska

  • tworzenie i stosowanie innowacyjnych rozwiązań rozwijających aplikację Xamarin
  • omawianie efektów pracy z pozostałymi pracownikami
  • nastawienie na potrzeby klienta
  • proponowanie własnych rozwiązań oraz modyfikacja już istniejących

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, informatyka stosowana) lub porównywalne kwalifikacje
  • język niemiecki lub angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • znajomość i doświadczenie w pracy z Xamarin
  • min. 3-letnie doświadczenie jako programista aplikacji mobilnych
  • elastyczność w działaniu

Oferujemy

  • niemiecką lub polską umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o globalnym zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie (do negocjacji w zależności od posiadanego doświadczenia)
  • wsparcie i przeszkolenie w pierwszych tygodniach pracy
  • benefity pozapłacowe
  • gwarancję odprowadzania składek
  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz realny wpływ na powierzone projekty (w przyszłości także gratyfikacja w postaci procentowego udziału w zyskach projektów)