PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ DO SZPITALA W REGENSBURGU

Artifex jest specjalistą w świadczeniu usług personalnych na bawarskim rynku opiekuńczo-
medycznym. Jako Agencja Zatrudnienia (posiadamy certyfikat niemieckiego Urzędu Pracy)
oferujemy naszym pracownikom legalne i bezpieczne zatrudnienie. Obecnie poszukujemy:

Pielęgniarka / Pielęgniarz do szpitala w Regensburgu

Czeka na Państwa ekscytująca praca w młodym dynamicznym zespole przy ponadtaryfowym
wynagrodzeniu.

Opis stanowiska pracy
  • Wykonywanie zastrzyków i infuzji, zakładanie opatrunków oraz kontakt z lekarzem
  • Opieka nad pacjentami specjalistycznych oddziałów, takich jak: chirurgia, interna, psychiatria, ginekologia i ortopiedia
  • Czynności administracyjne i organizacyjne przy wykorzystaniu szpitalnego systemu informacyjnego. Monitorowanie i zarządzanie zapasami materiałów
  • Opatrywanie ran
  • Przygotowanie pacjenta do badań lekarskich
  • Wspieranie czynności ruchowych pacjentów
  • Wykonywanie drobnych czynności porządkowych wokół pacjentów
  • Kontakt z rodziną pacjentów i udzielanie informacji
  • Rozkładanie leków, ich podawanie i obserwacja pacjentów
  • Kontrola wagi, ciśnienia, temperatury oraz poziomu cukru we krwi
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe pielegniarskie
  • Dyspozycyjność i chęć stawienia się nowym wyzwaniom
  • Gotowość podjęcia pracy zmianowej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2