DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WBD WeldingService GmbH (oddz. Görlitz)
  • Kontakt: Dzial Rekrutacji
  • Telefon: +4915780574595
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG
Dla klienta w Rathenow D-14712 (niedaleko Berlina) poszukujemy spawaczy MAG do stali i stali nierdzewnej, który może spawać zgodnie z dyrektywą w sprawie urządzeń ciśnieniowych (AD2000).

Branża: Konstrukcje metalowe/inżynieria mechaniczna/konstrukcja kontenerów
Rozmiar: do 40 ton

Oferujemy:
  • Wynagrodzenia: 13€ netto/AH (podstawa brutto + dodatek do kazdej roboczogodziny) + 12€ VMA/AT (dieta za kazdy przepracowany dzien) + zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • Platne urlopy i premie swiateczne
  • Umowa niemiecka, z calym pakietem socjalnym
  • Praca na hali
  • Zmiana: system 1- , lub/ i 2- zmianowy (Godziny pracy: 06.00 - 14.45, 14.45 - 23.30)
  • Praca w weekendy: możliwa, w zależności od potrzeb produkcyjnych
Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Profil wymagań:
  • Spawacz MAG zgodnie z AD200 HP3-
  • Kilkuletnie doświadczenie, najlepiej w budowie zbiorników ciśnieniowych lub budowie maszyn ciężkich/specjalnych
  • Bardzo dobre doświadczenie w spawaniu cienkich i grubych blach
  • Bardzo dobre doświadczenie w spawaniu pachwinowym i doczołowym w PB (poziomo), PA (pozycja zbiornika) PF (wznosząco)
  • Znajomosc rysunku technicznego
  • Znajomosc jezyka niemieckiego- warunek konieczny!
  • Auto i prawo jazdy
Obowiązkowe wymagania:
  • Ważny certyfikat spawalniczy, sprawdzany co 6 miesięcy
  • Przepisy i standardy testowania: AD 2000 - HP3 DIN EN ISO 9606 -1
  • Badanie medycyny pracy: G20 - Hałas G39 - Opary spawalnicze
  • MAG (135-FM1, FM2) Spawanie wiedza Wiedza specjalistyczna
  • MIG (138-FM5) Spawanie wiedza Wiedza specjalistyczna
  • Obsługa suwnic - uprawnienia
Podstawowe zadania:
  • Łączenie blach i profili (od 3 mm do 120 mm) zgodnie z rysunkami poprzez skręcanie lub spawanie (proces spawania MAG) | spoiny pachwinowe i czołowe (solidny szew spawanie bezpieczne) (stale konstrukcyjne(FM1;FM2) złożonych systemów zgodnie z aspektami technicznymi i ekonomicznymi (rysunki techniczne)
  • Sprawdzanie elementów zgodnie z planem kontroli i rysunkami technicznymi
  • Niezależne przeprowadzanie samokontroli pracowników
  • Prawidłowe księgowanie procesów pracy w systemie ERP (niemiecki)

W razie pytan zapraszamy do kontaktu z naszym polskojezycznym dzialem rekrutacji: +491578-0574595

Aplikowac mozna poprzez wyslanie swojego CV i niezbnych dokumentow na adres email: [email protected]