DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657 +31 619 240 683
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: ROSTOK
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
PRACA - NIEMCY -  ELEKTRYCY.  PRACODAWCA: NIEMIECKA AGENCJA PRACY.
ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWĘ O PRACĘ.

PRACA OD 22.05.2018 LOKALIZACJA: BERLIN ,ROSTOK, MONACHIUM/STUTTGART.

OFERUJEMY:
I OPCJA: 3 osoby, niemiecki + auto (przynajmniej jedna), Zaraz przy granicy przed BERLINEM.
ZADANIA: Neubauinstallation/Umbau, instalacja elektryczna w supermarkecie
Gehalt: 11-12 EUR netto + Übernachtung / 14-15 EUR netto ohne Übernachtung ( bez noclegu).
+Bonus (optionel): 300 EUR brutto Begrüßungsgeld

II OPCJA :Od 22.05.2018 OKOLICE STUTTGART/MONACHIUM.
1-2 osoby, niemiecki komunikatywny + auto (przynajmniej jedna osoba)
PLZ 89604
ZADANIA: Industrieelektriker, okablowanie szaf sterowniczych
Gehalt: 11-12 EUR netto + Übernachtung / 14-15 EUR netto ohne Übernachtung (bez noclegu).
Bonus (optionel): 300 EUR brutto Begrüßungsgeld

III OPCJA: Od 22.05.2018 okolice ROSTOK
PLZ 23966
ZADANIA: Neubau, budowa nowej instalacji elektryczenej w budynkach mieszkalnych.
+Bonus (optionel): 300 EUR brutto Begrüßungsgeld.

KOSZTY DOJAZDU PO STRONIE PRACOWNIKA.

APLIKACJE CV:
www.rekrutacja.kozow.eu      Email:[email protected]
T: +48 515 526 657