• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ASTA Work
  • Kontakt: Ewelina Owczarek
  • Telefon: 799956929
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka

ASTA WORK  (nr rej 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz tłumaczeniami obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Opiekun osób starszych

Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy

Termin: od zaraz

Opis:

  • Miejscem pracy są ośrodki medyczne w różnych miastach na terenie południowo-zachodnich Niemiec (domy starców, domy opieki itp.)

  • Praca od zaraz

  • Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu w systemie 2- do 3- zmianowym

  • 160 godzin miesięcznie + nadgodziny

Obowiązki:

  • Kompleksowa opieka i wspieranie ludzi starszych i chorych przebywających w ośrodkach medycznych

  • Opieka ściśle wg. zaleceń lekarza

  • Wsparcie przy rehabilitacji

  • Pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

  • przynajmniej 18-miesięczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych

  • Elastyczność pod kątem miejsca (miasta) pracy. Akceptacja każdego miasta zaproponowanego przez pracodawcę

  • Akceptacja rotacji miejsc pracy zgodnie z planami pracodawcy

  • Konieczna dobra znajomość języka niemieckiego

  • Zadbany wygląd i kultura osobista

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

  • Stawka godzinowa: 13 euro brutto

  • Dodatki od 25% do 50% do stawki godzinowej przy pracy na nocną zmianę, w niedziele i święta

  • Dodatkowo dieta 8 - 10 euro netto za każdy przepracowany dzień

  • Zarobek miesięczny netto ok. 1650 do 2000 euro

  • Zakwaterowanie zapewnione i bezpłatne

  • Zwrot kosztów podróży

!!! Usługa dodatkowa- TŁUMACZENIA!!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

[email protected] wpisując w tytule maila Opiekun/Pol/10

Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.