• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euroservices Polska sp. z o.o.
  • Kontakt: Aurelia
  • Telefon: 0048 664 460 061
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

EUROSERVICES POLSKA SP. Z O.O. o numerze KRAZ 1069 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisko:

          Monter Instalacji Sanitarnych / Hydraulik

Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy

 Obowiązki:

- montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- doświadczenie na w/w stanowisku

- własny samochód

- wykształcenie kierunkowe lub techniczne

Oferujemy:

- umowę o pracę na niemieckich warunkach

- atrakcyjne wynagrodzenie

- zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę

JEŻELI SPEŁNIASZ NASZE WYMAGANIA, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I PRZEŚLIJ NAM SWOJE CV, MOŻE BYĆ W JĘZYKU POLSKIM: [email protected]

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest EURSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział w Radomiu 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i  ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.