BRYGADZISTA/TKA MAGAZYNU - NIEMCY - RÓŻNE LOKALIZACJE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WorkOffice
  • Kontakt: WorkOffice
  • Telefon: +48 501 402 851
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Brygadzista/tka Magazynu - Niemcy - różne lokalizacje

Zakres obowiązków:
- komisjonowanie art. spożywczych
- dowożenie pracowników do miejsca pracy
- opieka w pracy nad grupą pracowników (grupy do 15 osób)

Czego oczekujemy od Ciebie, jeśli się zdecydujesz:
- doświadczenie w komisjonowaniu przy pomocy zestawu słuchawkowego pick by voive (min. 6 miesiecy)
- prawo jazdy kat. B
- łatwość nawiazywania kontaktu
- umiejętności organizacji pracy własnej oraz zespołu

Na co możesz liczyć z naszej strony:
oferujemy:
- 11€/h
- premie
- samochód firmowy
- darmowe zakwaterownia (pokój tylko dla siebie )
- pokrycie kosztów telefonicznych
- sprzęt komputerowy
- kurs menadżerski
- kurs j. niemieckiego

Miejsca pracy:
- Worms/ Worth am Rhein/ Kelsterbach/ Berlin/ Coswig/ Henstedt -Ulzburg

prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [email protected]