DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: KATARZYNA NAWROT
  • Telefon: +48502854430
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Poznań
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799)
dla Firmy z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji różnego typu przedmiotów z tworzyw sztucznych (opakowań, palet) poszukuje:

Operator wózka widłowego / pracownik produkcji

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz, dwa wolne miejsca
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Lipska

Praca na trzy zmiany:
1sza zmiana: 05:45-13:45
2ga zmiana: 13:45-21:45
3cia zmiana: 21:45-05:45

Praca: 3 zmiany w trybie: 6 nocek, 2 dni wolne, 6 popołudniówek, 2 dni wolne, 6 dni 1sza zmiana, 2 dni wolne;

Zakres obowiązków:
- obsługa wózka widłowego
- transport towarów po magazynie
- prace przy taśmie produkcyjnej
- inne czynności produkcyjne

Wymagania:
- uprawnienia na wózek widłowy
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w szybkim tempie
- mile widziane prawo jazdy kat. B + własne auto

Oferujemy:

-  Polska umowa o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym
- Dodatki zmianowe (+25% za nocki, 50 % za niedzielę)
- Organizacja zakwaterowania
- Zdalne załatwienie formalności i szybki wyjazd
- Wsparcie polskiego koordynatora
- 100€ premii za polecenie pracownika