• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 400-2 600 EUR/m-c
  • Firma: bezposrednio dla Stadtwerke (panstwowka)
  • Kontakt: Arek
  • Telefon: 004917623106254 / 604527332
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie Maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

komunikacja miejska Potsdam Stadtwerke obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowcy autobusu (Stadtwerke, panstwowka)

Miejsce pracy: okolice Potsdam okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

KURS NIEMIECKIEGO NA BAZIE (nie od podstaw tylko dla osob majacych podstawy niemieckiego konkretnie do wykonywania zawodu kierowcy. podstawy niem. trzeba juz znac)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda po okolicznych  wioskach i miasteczkach miedzy Potsdam i Berlin, spokojne trasy nawet do 50 Km
  • praca  tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. bez dzielonych dienstow. nowe autobusy krotkie i przeguby
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)

OFERUJEMY:

    • wynagrodzenie: 11.45€/godz (2000€ podstawy bruto) + nadgodziny 25 % (podwyzka po okresie probnym na ponad 12€) w nastepnym roku tez podwyzka o kolejne 100€ brutto / mies
    • premie + 25%dodatki za pozne zmiany, lub nocne godziny + 100% wiecej za niedziele i swieta
    • Weihnachtsgeld: 500-800€ / rok + dodatek do emerytury: firmowe (dodatkowo do panstwowej) konto emerytalne
    • (tzw. Pensionskasse) konto firmowe emerytalne
    • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
    • świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne  / URLAUBSGELD: 250€ /rok
    • 26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku (BILET ROCZNY DLA KIEROWCY NA KOMUNIKACJE W BERLINIE I POTSDAM ZA DARMO o wartosci 1000€)

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem BUS Potsdam Stadtwerke)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”