Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.

U nas tylko sprawdzone oferty bez niespodzianek na miejscu!
Mala niemiecka rodzinna firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca C lub C+E

Miejsce pracy: 2 rozne firmy z okolic Potsdam ( trasy wokol komina)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  CE
  • znajomość języka niemieckiego :  komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  pon-pt dlugie trasy LUB wokol komina.

OFERUJEMY: (POTSDAM)

  • wynagrodzenie: 2200€ podstawy brutto + DIETY (9€)
  • kazda nadgodzina powyzej 190 godz liczone jako 10€ extra za nadgodzine, Nachtzuschlag bis zu 2,5 Euro netto/h
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
  • świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • EXTRA dodatkowo:
  • Samstag: 20 Euro brutto (18 Euro netto),
  • Urlaubsgeld: 360 Euro netto

    Weihnachtsgeld: 500 Euro netto + 300 € za bezwypadkowa jazde raz na rok

  • (w sumie ponad 2000€ na reke z nadgodzinami do 2200€)

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Potsdam )

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”