DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: ABC Work Sp. z.o.o. Sp. K
  • Kontakt: ABC Work
  • Telefon: 570 221 444
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
ABC Work to firma rodzinna, która z sukcesem działa na rynku związanym z rekrutacją od 2010 roku. Dzięki naszej pomocy, pracę w Niemczech, Austrii, Holandii i Belgii znajdują co roku setki osób. Doradzamy, wspieramy i znajdujemy najatrakcyjniejsze oferty pracy i najlepszych kandydatów do pracy. Oferujemy pomocną dłoń od pierwszej próby kontaktu, poprzez pierwszy, aż po ostatni dzień pracy. Jesteśmy wpisani do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Oznacza to, że nasze działania są w 100% legalne.

PRACOWNIK DO PRODUKCJI OKIEN

Miejsce: okolice Poczdamu, Niemcy

Obowiązki
  • praca na warsztacie produkcyjnym przy produkcji okien
  • prace montażowe
  • drobne prace naprawcze
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • kontrola jakości
Wymagania
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (min. A2)
  • doświadczenie na produkcji oraz w pracach montażowych
  • prawo jazdy i samochód
Oferujemy
  • atrakcyjną stawkę 13€/h brutto
  • dodatkowo 20€ diety na wyżywienie oraz 20€diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • umowę zagraniczną
  • pomoc w formalnościach związanych z wyjazdem za granicę
Zainteresowany/a? Zapraszam do składania aplikacji (CV). Pamiętaj o załączeniu w dokumencie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.” A jeśli chcesz wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych osobowych w celach rekrutacyjnych jest obowiązkowe, inaczej udział w procesie rekrutacji nie jest możliwy.