OPIEKUN/OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH, POCZDAM. PRACA OD ZARAZ!!!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 800-2 300 EUR/m-c
  • Firma: PIRUM Agencja Pracy Sp.z o.o.
  • Kontakt: PIRUM
  • Telefon: 660 309 604
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma rekrutacyjna PIRUM tworzy nową jakość na rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z najlepszymi przedsiębiorstwami w Europie Zachodniej, dając możliwość wysokich zarobków, rozwoju zawodowego i pracy w międzynarodowym środowisku.
Zespół PIRUM tworzą doświadczeni w rekrutacjach dla różnych branż konsultanci, znający specyfikę zarówno polskiego rynku pracy jak i wymagań zagranicznych partnerów. Dla nas najsilniejszym ogniwem jesteś Ty.

Obecnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z Niemiec zajmującej się prywatną opieką dla osób starszych poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Opiekun / Opiekunka osób starszych

Opis stanowiska
  • ambulatoryjna/dzienna opieka medyczna
  • wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
  • dbanie o dobrostan podopiecznych
  • wsparcie w prywatnych domach bądź w "domu seniora"
Wymagania
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • zaangażowanie
  • oddanie pracy, empatia
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech
Oferujemy
  • umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą - to jest stałe zatrudnienie, nie delegowanie!
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zakwaterowanie w Niemczech
  • kurs językowy
  • zatrudnienie w prywatnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
Zapraszamy do aplikowania!

Osoby zainteresowane prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.