OPERATOR CNC - MASZYNY STOLARSKIE, POCZDAM, NIEMCY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: GD Profesja S.C.
  • Kontakt: GD Profesja
  • Telefon: +48 795939537
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Opis Firmy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu nowoczesnych mebli sklepowych, przemysłowych i biurowych

Zakres Obowiązków

  • Obsługa i programowanie stolarskich maszyn CNC,
  • Praca według rysunku technicznego,
  • Troska o jakość obrabianych detali,

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC przy produkcji mebli,
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
  • Sumienność i odpowiedzialność,

Oferujemy

  • Ciekawa praca w nowoczesnym parku maszynowym,
  • Możliwość rozwoju i nauki
  • Życzliwy i zmotywowany zespół współpracowników
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • Pomoc w załatwieniu formalności