Personalleasing Labbow
dodano 5 miesięcy temu

Operator CNC

Poczdam Niemcy
2300-2500  EUR / m-c
Wyświetleń: 514Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:

Aktualnie dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób do pracy w charakterze operatora CNC.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny CNC,
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • kontrola jakości wykonywanych detali,
  • dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyny,
  • nie jest wymagane programowanie maszyny CNC.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego, pozwalajaca zrozumiec polecenia,
  • wlasne auto.

Oferujemy:

  • stawka 13,50 € brutto + 40€ diety netto za przepracowany dzien,
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich na czas nieokreslony,
  • ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung),
  • zaliczki wypłacane co tydzień na polskie lub niemieckie konto.

Zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznego +492212724260 (od poniedzialku do piatku, w godzinach 8-17)
  • mailowego [email protected],
  • oraz korespondecji przez Whatsapp +4915255861846.
Regulamin portalu Jober.pl

Kolonia, Niemcy
+49 02212724260
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.labbow.com