• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pracownia Profesja
  • Kontakt: Pracownia Profesja
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Brukarz

Pracownia Psychologiczna Profesja  jest polską firmą rekrutacyjną, specjalizującą się między innymi w rekrutacji i selekcji  kandydatów do pracy w kraju i za granicą. Gwarancją legalności istnienia agencji jest wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 6845. Wyróżnia nas doświadczenie i gotowość szybkiego działania. Współpracujemy jedynie z renomowanymi firmami niemieckimi. Wspieramy kandydatów na każdym etapie rekrutacyjnym. Pomożemy Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: brukarz.

BRUKARZ - NIEMCY

(Kod Ref. BR/05/2017)

Miejsce pracy:  okolice miasta Potsdam, Niemcy

Wymagania:

·         Doświadczenie na stanowisku brukarza w firmie brukarskiej lub zajmującej się zabudową terenów zielonych

·         Doświadczenie przy drobnych pracach murarskich i betoniarskich

·         Dobra znajomość języka niemieckiego

·         Prawo jazdy kat. B

·         Mile widziana umiejętności obsługi minikoparki

·         Umiejętność pracy w grupie

Zakres obowiązków:

·         Układanie kostki brukowej i kamienia naturalnego (wjazdy, parkingi, drogi dojazdowe, chodniki, ścieżki, schody itp.)

·         Prace przy budowie ogrodu (niwelacja terenu, szpachlowanie, murowanie, betonowanie)

Oferujemy:

·         Stała, niemiecka umowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

  • Pełne świadczenia socjalne

·         Stawka godzinna brutto: 12 euro

·         Zakwaterowanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę

Prosimy o  przesłanie aplikacji (CV w języku polskim i niemieckim) z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: [email protected]

Pracownia Psychologiczna Profesja

32-400 Myślenice, Rynek 22

tel./fax + 48 12 274 38 80

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).