DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work Time
  • Kontakt: Monika Rozicka
  • Telefon: 784673029
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych

Agencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

bez znajomości niemieckiego!!!

Miejsce pracy:

  • 27404 Heeslingen/ Boitzen

  • 19348 Perleberg

Wynagrodzenie: 12,00-13,00 € brutto / godz. + dieta 40,00 € / dzień

Wymagania:

  • doświadczenie jako mechanik samochodowy

  • prawo jazdy kategorii B i własne auto

Obowiązki:

  • naprawa pojazdów i przygotowywanie ich do sprzedaży

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

[email protected]

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka , ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn , e-mail: [email protected]. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby  rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.