DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Spawacz

→ darmowe zakwaterowanie!

Miejscowość: Papenburg, Niemcy

Opis stanowiska

  • spawanie na terenie stoczni
  • praca w 3-4 osobowych brygadach
  • kontakt z przełożonymi
  • praca na podstawie rysunku technicznego

Wymagania stanowiska

  • jedna osoba w brygadzie musi posługiwać się językiem niemieckim (min. poziom A2)
  • mile widziane auto na dojazdy do pracy
  • certyfikaty spawalnicze MAG 135, 136 (wymóg konieczny)
  • motywacja i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę oraz gwarancję odprowadzania składek
  • atrakcyjne wynagrodzenie (15 € brutto/h + darmowe zakwaterowanie)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • stałe podnoszenie kompetencji zawodowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą firmę, zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych