Magdalena Chwastek
dodano 4 miesiące temu

Hydraulik / Monter instalacji (Berlin + wysoka stawka)

Oschatz Niemcy
15-18  EUR / h
Wyświetleń: 1004Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Powyżej 4 lat

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki za granicą czy może masz już doświadczenie w podróżach zawodowych – kluczem do sukcesu jest nie tylko to, co potrafisz, ale także profesjonalny pracodawca. W abacent stawiamy na pełne wsparcie naszych pracowników: od starannego doboru zakwaterowania, przez opiekę w języku polskim aż po pomoc w formalnościach. Jeśli szukasz stabilnego miejsca pracy dołącz do nas a my zadbamy o każdy szczegół Twojej pracy, abyś mógł skupić się na tym, co robisz najlepiej.

Obecnie pilnie poszukujemy fachowców na stanowisko: Hydraulik w Niemczech wschodnich i północnych (Berlin, okolice Hamburga, inne.)

Oferujemy:

  • Stawka od 15,00€ (z dietą)
  • Opłacone zakwaterowanie w ramach pakietu relokacyjnego – gwarantujemy przyzwoity pokój pojedynczy w pobliżu miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu
  • dobre pierwsze zlecenie dla osób, którym zależy na niewielkiej odległości od Polski i regularnych zjazdów do domu
  • Wysokie premie za polecenia pracownicze. Twoje rekomendacje wykwalifikowanych kandydatów są dla nas niezwykle cenne.
  • Od 150,00 € - 300,00 € premii świątecznej oraz premii wakacyjnej (przysługuje po okresie próbnym
  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Możliwość kursu językowego przed i w trakcie zatrudnienia
  • Obsługę polskojęzycznego koordynatora

Zadania:

  • Na to ogłoszenie szukamy hydrualika, który również spawa autogenem (czarna rur stalowa)
  • Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych.
  • Przygotowanie instalacji centralnego ogrzewania.
  • Biały montaż urządzeń sanitarnych

Oczekujemy:

  • Minimum 4 lata doswiadczenia w zawodzie
  • Jezyk niemiecki na poziomie umożliwiajacym prostą komunikacje w miejscu pracy.
  • Prawo jazdy + własny samochód.

Ta oferta pracy nie jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas! Mamy rownież inne oferty pracy dla hydraulików (inne miejsowości),ślusarzy, elektryków, spawaczy oraz operatorów CNC

Regulamin portalu Jober.pl

abacent Personalservice GmbH

+49 172 6345 131
Osoba Kontaktowa