TECHNIK SERWISU TURBIN WIATROWYCH (ONSHORE) / NIEMCY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fidenti Personal GmbH
  • Kontakt: Dariusz Bachanek
  • Telefon: +494413506750
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji.

Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik serwisu turbin wiatrowych (onshore) / Niemcy, Oldenburg

Obowiązki

  • serwis, konserwacja, analiza oraz usuwanie usterek w turbinach wiatrowych na terenie Niemiec i innych krajów Europy
  • weryfikacja działania, regulacja, naprawa podzespołów elektrycznych, mechanicznych i hydraulicznych
  • dokumentacja wykonanych prac
  • wdrażanie ulepszeń technicznych
  • przestrzeganie standardów firmy w zakresie jakości i bezpieczeństwa

Wymagania

  • ukończenie szkoły o profilu technicznym, kierunek elektryk, mechanik, mechatronik lub pokrewne
  • doświadczenie w branży energetyki wiatrowej, umiejętność czytania ze zrozumieniem instrukcji / schematów technicznych
  • gotowość do dalszego poszerzania wiedzy
  • umiejętność pracy w zespole, elastyczność, odpowiedzialność za siebie i innych
  • komplet podstawowych dokumentów uprawniających do pracy przy turbinach wiatrowych z zakresu GWO (Global Wind Organization)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kategorii B lub BE
  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego
  • wytrwałość
  • lojalność wobec pracodawcy

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę lub na samozatrudnieniu
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od projektu i doświadczenia)
  • dodatek za pracę w nadgodzinach: 35% zamiast 25% dodatku za pracę w nadgodzinach
  • zapewniamy pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."