DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fidenti Personal GmbH
  • Kontakt: Dariusz Bachanek
  • Telefon: +494413506750
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Fidenti Personal zostało założone w 2015 r jako agencja pracy na niemieckim rynku usług HR, realizującym różnorodne projekty w zakresie pracy stałej i tymczasowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu właścicieli i zatrudnionych pracowników oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie. W stosunku do naszych klientów i pracowników zawsze odnosimy się z szacunkiem i bardzo zależy nam na utrzymaniu pozytywnej relacji. Zachęcamy do złożenia aplikacji i zapraszamy do współpracy!

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG (WIG) 141 i/lub 111, Niemcy Oldenburg

Obowiązki

  • prace spawalnicze rur do średnicy nominalnej DN 1200 mm o grubości ścianek > 40 mm
  • kontrola jakości spawów

Wymagania

  • ukończone szkolenie zawodowe jako spawacz lub porównywalne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • ważne certyfikaty spawalnicze TIG (WIG) 141 i/lub 111
  • gotowość do dalszego szkolenia w zakresie procedur spawalniczych, takich jak 135,136 rozszerzenie do CRC lub 125
  • elastyczność i gotowość do samodzielnej pracy
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + dieta (w zależności od projektu i doświadczenia)
  • dodatek za pracę w nadgodzinach: 35% zamiast 25% dodatku za pracę w nadgodzinach
  • zapewniamy pomoc polskojęzycznych koordynatorów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."