DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: 1 100-1 300 EUR/m-c
  • Firma: Curaform 24
  • Kontakt: Małgorzata Laskowska
  • Telefon: 32/33-93-106 , - 107
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Poszukujemy Pana ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH:

Pani  86 lat /158 cm / 56 kg. Pani ma Alzheimera, skoki ciśnienia, problemy z krążeniem,  początki inkontynencji. Pani porusza się samodzielnie. Cierpi na apatię. Ma aparat słuchowy, słaby wzrok.

Lubi kwiaty i ogród.

Pan 87 lat /175 cm / 75 kg Pan ma początkową demencję, Parkinsona, niskie ciśnienie, problemy z krążeniem, inkontynencję. Porusza się na wózku, jest lift do transferów. Nosi aparat słuchowy, ma słaby wzrok. Potrzebuje pomocy przy higienie ciała i spożywaniu posiłków. Pan jest osłabiony,  dużo siedzi i leży. Jest osobą przyjazną, lubi dużo mówić. Interesuje się polityką i budownictwem.

Warunki pobytowe: Państwo mieszkają mieszkaniu 110m2, 4 pokoje, miasteczko, 10min komunikacja, 10min sklepy. DLA OPIEKUNA : osobny pokój , łóżko, szafa, TV, telefon Flaterate .

OBOWIĄZKI: Pomoc przy czynnościach higienicznych i toaletowych, pomoc przy ubieraniu, przypominanie o przyjmowaniu płynów,  zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów. W nocy wstawanie raz, odstawienie kaczki.

Wymagania: Pan, z doświadczeniem w opiece , komunikatywną znajomością niemieckiego, niepalący

LOKALIZACJA: Oldenburg

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 28.01.2019.

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• premie świąteczne i inne
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: [email protected]