• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: KS Personal Service
  • Kontakt: Justyna Nowak
  • Telefon: 61 865 64 25
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Laminiarz
KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).

LAMINIARZ – sprawdzony pracodawca!

Miejsce pracy: Oldenburg

ZADANIA:

- praca przy produkcji łopat do wiatraków

- laminowanie ręczne i próżniowe vacuum

WYMAGANIA:

- doświadczenie w zawodzie

- podstawowa znajomość j. niemieckiego

- gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą

PROPOZYCJA:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

- zatrudnienie długoterminowe

- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę(PRACOWNIK NIE PONOSI ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW)

- zdobycie doświadczenia jako laminiarz za granicą

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:

[email protected] lub zarejestruj się na portalu: http://www.rekrutacyjnarewolucja.pl/Account/Register

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*