DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 22-24 EUR/h
  • Firma: INTEC Personal
  • Kontakt: Marlena Wisniewska
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: SLUSARZ

Zakres obowiązków:

  • cięcie i kształtowanie prętów, płaskowników i kształtowników stalowych oraz łączenie ich w przewidziane konstrukcje;
  • montaż maszyn i instalacji przemysłowych;

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • kwalifikacje zawodowe jako ślusarz, spawacz, monter, mechanik albo pokrewne
  • mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;
  • mile widziana umiejętność spawania

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki rozpoczynajace sie od 3000€ netto w miesiacu
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • możliwość wyplacania cotygodniowej zaliczek,
  • dodatki za nadgodziny + 25%,
  • dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta,
  • dietę za każdy przepracowany dzień,
  • rezerwacja mieszkania (pokoje jednoosobowe z dostępem do kuchni i łazienki), mozliwosc przejecia kosztow zakwaterowania przez pracodawce po dwoch tygodniach zatrudnienia,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez caly okres zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.