• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: SFS Personalservice GmbH
  • Kontakt: Julia Kraszewska
  • Telefon: 0049 361 78 91 99 35
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Firma SFS Personalservice GmbH, z wieloletnia tradycja na niemieckim rynku pracy, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownika produkcji/ pakowacz

Miejsce pracy: Ohrdruf, 99885, Niemcy

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, takze w soboty
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy przy taśmie
  • komunikatywność w pracy
  • znajomosc jezyka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy taśmie podczas pakowania
  • kartonowanie
  • kontrola jakości produktów
  • przygotowanie produktów do wysyłki
  • paletowanie produktów
  • obsługa maszyn na hali produkcyjnej pod okiem kierownika zmiany lub lini

OFERUJEMY:

  • niemiecka umowe o pracę
  • płatność na podstawie taryfy BAP, stawka godzinowa 11,00 €
  • pełne zaplecze socjalne
  • w pełni wyposażone noclegi
  • dojazdy firmowym busem do miejsca pracy
  • nawet do 30 dni urlopu, w zależności od stażu pracy
  • dodatki za godziny nocnne i dni świąteczne
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod firme

Dla jednego z naszych klientów, znanego na całym świecie producenta wyrobów spożywczych, poszukujemy pracowników produkcji. Praca jest w systemie 3 zmianowym. Już od wielu lat pomagamy naszemu klientowi przy produkcji jego wyrobów. Wielu naszych pracowników dostało także propozycje podjęcia stałej pracy u naszego klienta, po tym jak pod naszymi skrzydłami pokazali na co ich stać. Może i właśnie na Ciebie spadnie taka oferta ?!

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o przesłanie CV poprzez strone jober.pl oraz prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”