Paulina Foksa
dodano 3 dni temu

Pracownik działu handlowego (m/k/d)

Wyświetleń: 39Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Twoje zadania:

Przetwarzanie zapytań klientów i zamówień

Przygotowywanie ofert i faktur

Weryfikacja faktur

Utrzymanie i aktualizacja danych podstawowych w systemie SAP

Wsparcie w realizacji miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych

Komunikacja z działami wewnętrznymi i partnerami zewnętrznymi

Udział w optymalizacji procesów w obszarze handlowy

Wynagrodzenie:

2.800- 3.200 € wynagrodzenia początkowego, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

30 dni urlopu rocznie

Kompleksowy program wprowadzający

Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

Zaangażowany, innowacyjny, dynamiczny zespół w firmie zorientowanej na usługi,stale rozwijająca się firma

Zróżnicowany zakres zadań z ciekawymi możliwościami rozwoju zawodowego, możliwości rozwoju w dynamicznym środowisku

Przyjemna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole - Dobry klimat - Dobra praca

Twoj Profil:

Ukończone szkolenie handlowe (np. urzędnik przemysłowy,administrator biura lub porównywalne kwalifikacje)

Solidna znajomość SAP

Pewna obsługa aplikacji MS Office (zwłaszcza Excel)

Dobra znajomość matematyki

Niezależny, zorganizowany i zorientowany na rozwiązania sposób pracy

Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie; znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Samochód i prawo jazdy

Kontakt:

Recruiterin

[email protected]

www.job-rocket.de

Tel.: 040 59 36 127 420

Mobil: 0162-694 83 33

Job Rocket, Bredowstrasse 10, 22113 Hamburg

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Job Rocket

Hamburg, Niemcy
01626948333
Osoba Kontaktowa