MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Niemiecka firma z ponad 13-letnim doświadczeniem mod Personaldienstleistungen GmbH &Co. KG zatrudni 5 pracowników na stanowisko:

Elektryk

Miejscowość: Oberhausen

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

 Opis stanowiska pracy:

- montaż maszyn przemysłowych
- naprawa maszyn i urządzeń

- konserwacja maszyn przemyslowych

- podstawowe znajomości SPS

- umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki zatrudnienia:

- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

- organizujemy zakwaterowanie

- opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

- premie świąteczne i urlopowe

- dodatki za przepracowane nadgodziny i święta

- płatny urlop wypoczynkowy

Od kandydatów oczekujemy:

- znajomości języka polskiego

- doświadczenia zawodowego

- prawa jazdy i samochodu (mile widziane)

Zainteresowany? Napisz do nas lub zadzwoń!

Tel.: 0049 211 9753 1670

E-Mail: [email protected]

Odwiedź nas na Facebook:

Mod Personal Polska