Marlena Wisniewska
dodano 9 miesięcy temu

Spawacz TIG

Nürnberg Niemcy
3500-3800  EUR / m-c
Wyświetleń: 42Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Czas się poznać!

Firma INTEC Personal wspiera twoją karierę zawodową. Wiemy, jak duże są kłody rzucane czasem pod nogi. Czasami jest to brak kwalifikacji, czasem brak urzędowej wiedzy. Silny partner jest potrzebny zwłaszcza na początku ścieżki zawodowej. Jesteśmy tym silnym partnerem. Pomoc w sprawach urzędowych, w organizacji miejsca pracy zwiazanego z twoim wykształceniem i kwalifikacjami to coś co nas motywuje.

Spawacz TIG
Miejsce pracy: Niemcy

WYMAGANIA:

  • Zmysł techniczny i zdolność oceny
  • Zdolności manualne
  • Ważne uprawnienia spawacza (mile widziany, ale nie jest wymogiem)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie blach i/lub rur
  • Przygotowanie i obróbka szwów spawalniczych oraz kontrola jakości
  • Spawanie elementów na podstawie rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Umowe o pracę na czas nieokreślony
  • Mozliwosc cotygodniowej zaliczki
  • Dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta
  • Diete netto za każdy przepracowany dzień
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Opieke polskojęzyczego koordynatora

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Regulamin portalu Jober.pl

INTEC Personal

Erfurt, Niemcy
+4936177791535
Osoba Kontaktowa