DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 99-1 999 EUR/m-c
  • Firma: Parotec sp. z o.o.
  • Kontakt: Monika Zdanowska
  • Telefon: +48 570 799 030
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Przedstawiciel Handlowy
                                                   Firma Parotec sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

           AGENT SPRZEDAŻY/POŚREDNIK

                                                          Miejsce pracy: Norymberga, Niemcy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie i znajomość branży budowlanej
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • miejsce zamieszkania - Niemcy
  • własna działalność gospodarcza
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie stałych i długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami na dedykowanym terenie
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • realizowanie planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy
  • ścisła współpraca z centralą w Polsce

OFERUJEMY:

  • jasny i prosty system wynagrodzenia-  prowizyjny - uzależniony od ilości sprzedanych towarów
  • elastyczne godziny pracy
  • samodzielność
  • w przypadku uzyskania zadowalających wyników możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem akcesoriów i membran dachowych. Poszukujemy osób chętnych do nawiązania współpracy w charakterze agentów sprzedaży/pośredników, które mieszkają poza granicami kraju i mają doświadczenie/kontakty w branży budowlanej. Osoby takie będą miały pełną swobodę działania. System wynagradzania prowizyjny (od ilości sprzedanych towarów). Umowa B2B.