• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DAKO JOB CENTER SP. Z O.O. SP. K.
  • Kontakt: Rekrutacja
  • Telefon: 532414564
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska
Praca na magazynie producenta artykułów chemi gospodarczej.
  • Odbiór towaru oraz kontrola jakości.
  • Załadunek/ transport/ magazynowanie towaru, obsługa elektrycznego wózka widłowego.
  • Konfekcja oraz pakowanie do wysyłki zgodnie z zamówieniem (art. NonFood)

Wymagania stanowiska
  • doświadczenie w pracy na magzynie,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziane uprawnienia operatora wózka widłoego,
  • mile widziany własny samochód - zwracamy koszty dojazdów do pracy na terenie Niemiec,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy
  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • gwarantujemy zakwaterowanie,
  • zwrot kosztów dojazdów do pracy na terenie Niemiec,
  • opiekę polskich koordynatorów.