Małgorzata Laskowska
dodano 3 miesiące temu

Opiekunka do Pani w Norymberdze

Norymberga Niemcy
1500-1600  EUR / m-c
Wyświetleń: 24Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis zlecenia :

Pani 93 lata/150cm/48 kg, wysokie ciśnienie, reumatyzm, silna skolioza, osłabiona pobytem w szpitalu, choroba płuc - używa aparatu tlenowego w ciągu dnia, porusza się z rolatorem, trzeba uważać by nie upadła, współpracuje, umysłowo w miarę sprawna. Słabo widzi i słyszy, częściowo samodzielna podczas higieny ciała. Sympatyczna , ogląda wiadomości, lubi spacery.

Warunki pobytu : Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, poza centrum, możliwość zakupów w pobliżu

Dla Opiekunki: jasny pokój, osobna łazienka, internet.

Lokalizacja : 90491 Norymberga

Termin rozpoczęcia pracy : ok. 30.07.2024

Obowiązki
  • pomoc w higienie ciała oraz higienie intymnej,
  • pomoc w korzystaniu z toalety,
  • pomoc w ubieraniu i rozbieraniu,
  • pomoc w podawaniu posiłków i płynów,
  • przypominanie o przyjmowaniu leków,
  • prace domowe w zakresie : zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie, podlewanie kwiatów.

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy w opiece,
  • język NIEMIECKI w stopniu komunikatywnym,
  • cechy charakteru : Pani wyrozumiała i cierpliwa.

Naszym Opiekunkom oferujemy :

  •  sprawdzone oferty
  • legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
  • atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
  • gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
  • opłacanie składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń
  • dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
  • pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204

mail: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Curaform 24

32/33-93-106 , - 107
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.comitare.pl