Luis Mörsch
dodano 21 dni temu

Operator tokarki CNC

Norymberga Niemcy
Wyświetleń: 20Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
abakus Personal GmbH & Co KG jest niemiecką agencją pracy z siedzibą w Fuldzie, która od 25 lat działa na niemieckim rynku pracy. Skupiamy się na zleceniach długoterminowych do których poszukujemy fachowców na terenie Polski. Decydując się na kontakt z nami, możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki naszemu doświadczeniu wprowadzimy Państwa bez przeszkód na niemiecki rynek pracy.
Aktualnie poszukujemy tokarzy cnc w okolice Fuldy oraz Norynbergii

Opis stanowiska:
  • Obsługa tokarek CNC (bez programowania)
  • Praca na podstawie rysunku technicznego
  • Ustawianie maszyn (mocowanie, narzędzia, pkt zerowy)
  • Kalibracja i obsługa narzędzi pomiarowych
  • Wprowadzanie korekt
  • Nadzór procesu produkcyjnego
  • Konserwacja maszyn
  • Praca w systemie jedno/lub dwuzmianowym
Opis wymagań:
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu A2
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • mile widziana znajomosc sterownikow typu: Siemens, Sinumerik lub Heidenhain
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód (mile widziane)
Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • bezpłatne oraz w pełni wyposażone zakwaterowanie jednoosobowe
  • wynagrodzenie od 2400 netto, (15,00 Brutto + 32 Euro diety dziennej)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość pobierania zaliczek
  • odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
  • zeitkonto wedle uznania pracownika
  • opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
  • bonus powitalny w wysokości 50 Euro
  • 200 Euro  premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
  • 200 Euro premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld, płatny urlop, dodatki urlopowe i świąteczne itp)
Dodatkowe informacje:
CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub przesylac na adres E-Mail: [email protected]
Kontakt telefoniczny: 0048 726 330 730 lub 0049 175 414 5320
Klauzula RODO:

Regulamin portalu Jober.pl

abakus Personal GmbH & Co. KG

Fulda, Niemcy
0048 726 330 733 lub 00491754145320
Osoba Kontaktowa
Luis Mörsch