• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: Jacek ,Anna
  • Telefon: 605514535, 739551339
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter podłóg

Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

Firma Niemiecka ,pilnie zatrudni następujących pracowników

MONTER PODŁÓG PCV

( linoleum,PCV,wykładziny dywanowe )

 Bez znajomości j. niemieckiego

MIEJSCE PRACY : Norymberga, Niemcy

UMOWA O PRACĘ

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem niemieckiej firmy budowlanej.

Firma niemiecka zajmuje się wykończeniami oraz montażem podłóg z linoleum,PCV,wykładziny

- Umowa na czas nieokreślony,MINIMUM 1 ROK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- montaż podłóg (linoleum,PCV ,wykładziny dywanowe)

- umiejętność obsługi zgrzewarki do linoleum,szlifierki betonu i innych niezbędnych narzędzi

WYMAGANIA

- Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata

- samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

- Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

- referencje ,certyfikaty ukończenia kursów itp.

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie/stawka : od 14,00-15,30 € brutto / godzinę

- dieta                                  : 12 € netto/za dzień pracy

- stała praca na pełny etat: minimum 50-70 godzin tygodniowo

+ nadgodziny płatne powyżej 40 godzin tygodniowo

ZAKWATEROWANIE NA KOSZT FIRMY NIEMIECKIEJ

W samodzielnym pokoju  z dostępem do kuchni ,pralki,lodówek,

w pełni na koszt pracodawcy niemieckiego

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Dodatek urlopowy i premie świąteczne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od MARCA - OD ZARAZ  2020

CV na E-mail : [email protected]

Każda osoba aplikująca wyraża zgodę zgodnie

Z poniższą klauzulą :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji firmy NSI(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

NSI National System Innovation

90-057 Łódź
H. Sienkiewicza 85/87

+48 605514535

Jacek

+48 739 551 339

Anna