DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-18 EUR/h
  • Firma: PM Staffing
  • Kontakt: Małgorzata
  • Telefon: +48884219177
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Agencja Pracy PM Staffing (KRAZ 17099). Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej - m. In. W Niemczech, Holandii, Belgii, Norwegii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:

- lakierowanie elementów samochodowych

- przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, szpachlowanie

- mieszanie farb

- nakładanie podkładu, lakierów bazowych, lakierów bezbarwnych (natryskowo)

- kontrola jakości

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe min. 2 lata

- wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy

- prawo jazdy oraz samochód na wyjazd - duży atut

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony, zawartą jeszcze przed wyjazdem

- wynagrodzenie stawka podstawowa 12,44€ brutto/h + dieta dzienna 35€ netto

- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy w bliskiej odległości od firmy (płatne 120€/miesiąc)

- opiekę polskiego koordynatora

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach nocnych płatnych od +25%

- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku

- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu 6 m-cy)

- płatne dni ustawowo wolne od pracy

- premię za polecenie nowych pracowników

- odzież ochronną

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel. +48884219177 lub mailowo [email protected]. Jeśli szukasz innej pracy na terenie Niemiec również zapraszamy do kontaktu - posiadamy wiele ofert pracy.