dodano 2 miesiące temu

Kierowca C+E również dla kierowców bez doświadczenia 3200 EURO

Norymberga Niemcy
3000-3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 375Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Kierowca C+E

Norymberga

Opis stanowiska

  • transport towarów mieszanych
  • zmiany dzienne i nocne
  • praca bez systemu – pon-pt, możliwa również praca w systemach – do uzgodnienia z pracodawcą
  • trasy dalekobieżne, krajowe
  • nowoczesna flota

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • kod 95
  • karta kierowcy
  • wymagany niemiecki podstawowy lub angielski podstawowy
  • doświadczenie na stanowisku kierowca C+E 2 lata

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • długoterminową współpracę
  • diety 24€
  • urlop 24 dni
  • wynagrodzenie miesięczne brutto na umowie:
    • bez systemu: 2900€
    • praca w systemach: do uzgodnienia z pracodawca
  • szacunkowe wynagrodzenie netto po uwzględnieniu diet i dodatków:
    • bez systemu: ~3000€ w 1 klasie podatkowej i ~3200€ netto w 3 klasie podatkowej
    • praca w systemach: do uzgodnienia z pracodawcą
Regulamin portalu Jober.pl

Funaline

Włocławek, Polska
785697371
Osoba Kontaktowa
Krystyna