TALCON GmbH
Kamil Kuczek
dodano 2 miesiące temu

Posadzkarz

2900-3000  EUR / m-c
Wyświetleń: 268Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum 3 lata

Firma TALCON GmbH poszukuje posadzkarza!

**Zakres obowiązków:**

  • Fachowe układanie różnych rodzajów i dywanów i podłóg takich jak, PVC, laminat, panele, parkiet i linoleum.
  • Przygotowanie podłoża, w tym szlifowanie, szpachlowanie i gruntowanie.
  • Naprawa i renowacja istniejących podłóg.
  • Doradztwo dla klientów w zakresie wyboru materiałów i pielęgnacji podłóg.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i wytycznych jakościowych.
  • Praca na większych budowach w promieniu 70 km od Nördlingen.

**Wymagania:**

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość obsługi urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność pracy zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa i jakości
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. A2
  • Posiadanie samochodu oraz prawa jazdy kategorii B
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w nadgodzinach, jeśli zajdzie taka potrzeba

**Nasza oferta:**

  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • Atrakcyjne dodatki za pracę zmianową
  • Niemiecka umowa o pracę zapewniająca stabilność zatrudnienia
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
  • Regularne, cykliczne podwyżki wynagrodzenia
  • Stałe zaliczki na wynagrodzenie
  • Wsparcie polskojęzycznych dysponentów, którzy ułatwią komunikację i organizację
  • Komfortowe zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu, koszty zakwaterowania potrącane od wypłaty)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

**Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!**

Pozdrawiamy,

TALCON GmbH

Regulamin portalu Jober.pl

TALCON GmbH

Nördlingen, Niemcy
090812723218
Osoba Kontaktowa