SZWACZKA /KRAWCOWA BEZ JĘZYKA (K/M)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Diwa Personalservice
  • Kontakt: Diwa Personalservice
  • Telefon: 887 029 961
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Niemcy
  • Państwo: Niemcy

Szwaczka /Krawcowa bez znajomości języka (K/M)

Poszukujemy szwaczek do pracy w Niemczech.

Opis stanowiska:

Poszukujemy szwaczek /krawcowych na konkretne stanowiska produkcji , szycie tapicerki meblowej, oraz wielu innych produktów między innymi ubrania. Praca przy skórze jak i innych materiałach.

 Oferujemy:

Ø  niemiecka umowa o pracę oraz pełny pakiet socjalny,

Ø  możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę,

Ø  zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę

Ø  wsparcie polskiego koordynatora,

Ø  szansę na rozwój zawodowy ,

Ø  atrakcyjne wynagrodzenie

 Zapraszam do omówienia możliwości zatrudnienia poniżej dane kontaktowe.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres
mailowy: [email protected]
lub
kontakt telefoniczny do opiekuna oferty

+48 887 029 961.

www.diwapolska.pl

Diwa Personalservice jest nowoczesną firmą w dziedzinie świadczenia usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski. Naszą mocną stroną jest bliskość oraz dostępność dla ludzi. Z naszym 35-letnim doświadczeniem i stabilną pozycją proponujemy rozwiązania "szyte na miarę", na potrzeby dynamicznego rynku pracy.
Numer certyfikatu: KRAZ6760.