PRACOWNIK INWENTARYZACJI - NIEMCY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Yabimo
  • Kontakt: Anna Roszczyk
  • Telefon: 14 636 00 59
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Niemcy
  • Państwo: Niemcy
Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób do pracy przy:

INWENTARYZACJI

Miejsce pracy: Niemcy

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie przy inwentaryzacji/ liczeniu towarów
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • rzetelność i uczciwość

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • liczenie towarów w sklepach

OFERUJEMY:

  • transport lokalny, zakwaterowanie oraz organizacje wszystkich kwestii formalnych
  • opiekę koordynatora podczas trwania projektu
  • praca na terenie Niemiec, od poniedziałku do soboty
  • atrakcyjne wynagrodzenie, godziny nocne płatne +20%
  • długotrwałą współpracę
  • początek pracy w styczniu 2019

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „zgłoś się” lub przesłanie CV na adres: [email protected]
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).