• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Riele
  • Kontakt: Firma Riele
  • Telefon: +4935816490824
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Niemcy
  • Państwo: Niemcy

Grupa przedsiębiorców Riele Industriemontagen und Anlagebau GmbH oraz Riele Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH poszukuje do swojego biura (w Schkeuditz) pracownika na stanowisko

DYSPONENT/ KOORDYNATOR PERSONALNY

Opis stanowiska:
- Pełnienie funkcji dysponenta
- Pozyskiwanie nowych kandydatów
- Rekrutacja nowych kandydatów
- Planowanie i dobra organizacja pracy
- Dyspozycyjność

Wymagania:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie  i polskiego warunkiem koniecznym (znajomość jezyka angielskiego i słowackiego będzie dodatkowym atutem)
- doświadczenie w pracy z ludźmi,
- znajomość pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność sporządzania oraz koordynowaniu  dokumentów
- samodzielność oraz trafne podejmowanie decyzji

Oferujemy:
- praca od zaraz
- atrakcyjne zarobki
- praca w środowisku międzynarodowym
- długoterminowe zatrudnienie w oparciu o niemiecka umowę o prace
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- pomoc w organizacji zakwaterowania

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji z CV w formacie PDF na

andres E-Mail: [email protected]