DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB HR
  • Kontakt: Justyna Droszczak
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Niemcy
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromonter
Brygadzista - monter systemów energetycznej trakcji kolejowej\ elektromonter sieci trakcyjnej
Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
- Zarządzanie podległym zespołem + wykonywanie obowiązków jak elektromonter
- Montaż i naprawa kompleksowych elementów systemów energetycznej trakcji kolejowej
- Planowanie podziału robót zgodnie z wytycznymi i projektem w odniesieniu do harmonogramu.
- Ścisła współpraca z zespołami dopuszczającymi, koordynującymi i nadzorującymi prace na szlakach
- Przestrzeganie przepisów na szlakach kolejowych zgodnie z zasadami niemieckimi

Wymagania:
- Doświadczenie jako brygadzista min 3 lata, min 5 lat w pracy przy kolejowej, przesyłowej lub tramwajowej sieci trakcyjnej .
- Wykształcenie zawodowe lub techniczne o profilu energetycznym, montera linii napowietrznych lub pokrewne z branży energetycznej- mile widziane
- Świadomość i nastawienie na BHP
- Umiejętność zarządzania zespołem i planowania. Odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność.
- Uprawnienia SEP
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do pracy na terenie Niemiec
- Warunkiem podjęcia tego stanowiska jest znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie min B1 lub chęć jego nauki do poziomu B1
- Odpowiednie warunki fizyczne umożliwiające pracę na wysokości w różnych warunkach atmosferycznych

Klient oferuje:
- Zatrudnienie w niemieckiej spółce
- Atrakcyjne zarobki w euro, wypłacane terminowo
- Bezpłatną naukę języka Niemieckiego do poziomu min. B1 na terenie Niemiec.
- Bezpłatne przeszkolenie w celu uzyskania wymaganych certyfikatów na terenie Niemiec.
- Wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt, przyrządy pomiarowe i pojazdy.
- Umowę o pracę na pełny etat.
- Bezpłatne, w pełni wyposażone kwatery.
- Pełne ubezpieczenie na terenie Niemiec (niemiecka kasa chorych).
- Świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech.
- Pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu
- Odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy
- Opiekę polskojęzyczną