DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Zofia Trocha
  • Kontakt: Zofia Trocha
  • Telefon: +49 160 8995441
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka

+Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy. Umowę zawierasz z pracodawcą na niemieckich warunkach.+

Nasz klient to dom opieki dla osób starszych około 20 km od Hamburga / Niemcy. Poszukujemy od zaraz dyplomowanych pielęgniarek (k/m) do pracy jako opiekunka osób starszych.

Dypl. pielęgniarki (k/m) do domu opieki osób starszych

Twoje zadania:

·        Pełna opieka nad mieszkańcami ośrodka

·        Prowadzenie dokumentacji

·        Wspieranie utrzymania samodzielności i mobilizacja

·        Dyżury dzienne i nocne, jak i praca w weekendy i święta (do uzgodnienia)

Twoje kwalifikacje:

·        Uznanie zawodu pielęgniarki w Niemczech (Urkunde)

·        Znasz język niemiecki i jesteś komunikatywna

·        Jesteś zaangażowana, lubisz tą pracę i szukasz stałe zatrudnienie na niemieckich warunkach

·        Jesteś dobrze zorganizowana i samodzielna

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na czas nieokreślony

·        miesięczne wynagrodzenie 4150 EUR brutto plus dodatki (40 godz. tygodniowo)

·        Atrakcyjne zakwaterowanie 15 minut pieszo do pracy

·        Możliwość pełnego wyżywienia w ośrodku

·        Serdeczny i otwarty zespół

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV na adres [email protected].

Na pytania odpowiada Zofia Trocha pod numerem telefonu +49 160 899 5441.