PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EuropeJob
  • Kontakt: Agentur EuropeJob
  • Telefon: 004961879948270
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Opis stanowiska:

    • Wykonanie ogólnych codziennych prac biurowych,

    • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

    • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura.

    • Kontakt z klientami w celu udzielania wyjaśnień i rozwiązywania bieżących problemów

    • pozyskiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
    • redagowanie i publikacja ogłoszeń w mediach
    • selekcja kandydatów

      Nasze oczekiwania:

    • Znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

    • znajomość j. włoskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,

    • Wykształcenie minimum średnie,

    • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel),

    • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

    • Umiejętności organizacji pracy, zaangażowania, samodzielności,

    • Dokładności i sumienności w realizacji powierzonych zadań,

      Oferujemy:

    • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy

    • Przyjazny zespół i koleżeńską atmosferę pracy

    • Możliwość rozwoju zawodowego

    • Atrakcyjne wynagrodzenie 1300 – 1500 € netto + nieodpłatne zakwaterowanie

    • Umowę o pracę po okresie próbnym

Rodzaj pracy: Pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz ze zdjęciem na nasz adres e-mail: [email protected], szczegółowych informacji udzielamy pod nr. tel.: 004961879948270, www.europejob.it