dodano około 10 godzin temu

Hydraulik - instalacje wodno-kanalizacyjne i grzewcze

Neuwied Niemcy
3200  EUR / m-c
Wyświetleń: 4Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych.
  • Podłączanie urządzeń sanitarnych i grzewczych.
  • Uruchamianie instalacji oraz kontrola poprawności ich działania.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne związane z hydrauliką lub pokrewne- mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku hydraulika budowlanego.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych, schematów hydraulicznych i instalacyjnych.
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu- mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka od 16€/h brutto + od 6€/h netto diety (uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego).
  • Umowa na warunkach niemieckich i na czas nieokreślony.
  • Kompleksowe ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • Premia powitalna w wysokości 200€.
  • Premia za polecenie pracownika w wysokości 300€.
  • Dodatki świąteczne i urlopowe zgodnie z taryfikatorem.
  • Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkowym wynagrodzeniem +25% do godziny.
  • Możliwość wypłaty cotygodniowej zaliczki w wysokości 60 euro za dzień pracy (do 300€ tygodniowo).
  • Pomoc administracyjna, w tym zmiana klasy podatkowej i pomoc w uzyskaniu kindergeld, jeśli dotyczy.
  • Pomoc przy organizacji zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu - koszt pokrywany przez pracownika z diety).
  • Zwrot kosztów pierwszego przejazdu z Polski do Niemiec.
  • Bezpłatne ubranie robocze o wartości do 200€.
  • Telefoniczna pomoc polskiego opiekuna.

Serdecznie Zapraszamy Do Kontaktu i Aplikacji:

  • Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV klikając przycisk ''Aplikuj teraz''
  • Alternatywnie, można także skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 0049 2235 986170 lub wysłać wiadomość przez WhatsApp na numer: +49 173 3812876. Po otrzymaniu zgłoszenia, oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.
Regulamin portalu Jober.pl

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

0049 2235 986170
Osoba Kontaktowa
smartjobs
strona www:
www.smartjobs.de