DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: abacent Personalservice GmbH
  • Kontakt: Magdalena Chwastek
  • Telefon: +49 172 6345 131
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Niezależnie od tego czy to Twój pierwszy czy kolejny wyjazd za granicę -  kluczem do Twojego sukcesu jest nie tylko rzetelna praca, ale także profesjonalna firma, która wzorowo zrealizuje każdy etap Twojego wyjazdu za granicę - od pierwszej rozmowy, przez podpisanie umowy, aż po trwanie naszej współpracy. W Abacencie troszczymy się nie tylko o Twój rozwój zawodowy, ale także o Twój ogólny komfort. Z dużą dbałością dobieramy oferowane przez nas warunki mieszkaniowe, starannie wybieramy firmy, z którymi współpracujemy i jesteśmy dla Ciebie dostępni zawsze, gdy potrzebujesz naszej pomocy.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta elektryka w miejscowoci: 31535 Neustadt.

Rozpoczęcie pracy:

 15.04.2024

Oferujemy:

  • od okolo 14 - 18 € - wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależnosci od kwalifikacji pracownika.
  • przyzwoite zakwaterowanie, opłacone przez nas, od poniedziałku do niedzieli, w pobliżu miejsca pracy, z dostępem do kuchni i internetu.
  • premia świąteczna w wysokości od 150,00 € do 300,00 € (przysługuje po okresie próbnym).
  • premia wakacyjna w wysokości od 150,00 € do 300,00 € (przysługuje po okresie próbnym).
  • premia od 300,00 € do 500,00 € za polecenie innego pracownika. Wysokość premii zależy od kwalifikacji osoby polecanej.
  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach.
  • możliwość udziału w kursie językowym przed i w trakcie zatrudnienia.
  • stałe zlecenia także w okresie zimowym.
  • ubezpieczenie naszych pracowników w niemieckiej kasie chorych i pomoc w organizacji I grupy podatkowej.
  • obsługa polskojęzycznego koordynatora na najwyższym poziomie.

  • Zadania:
  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach biurowych.
  • Wymiana starych instalacji na nowe.
  • Montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia.
  • Bruzdowanie ścian.