MD Personalservice GmbH
Marta
dodano 2 miesiące temu

Komisjoner – Nortof, Niemcy

14.4-14.5  EUR / h
Wyświetleń: 57Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Poszukujemy pracowników na stanowisko komisjonera w miejscowości Nortof w Niemczech.

Praca polega na kompletacji zamówień przy pomocy skanera. Praca z żywnością na hali z temperaturą pokojową, jest też możliwość pracy w hali zimnej (2-4 stopni) – dla chętnych.

Lekka praca odpowiednia dla kobiet, mężczyzn, par, w systemie 1 zmianowym – zmiana ranna.

Miejsce pracy: Nortof, Niemcy (24589).

Opis stanowiska:

  • · Kompletacja zamówień przy pomocy skanera,
  • · Praca na wózku widłowym typu amaise,
  • · praca w systemie 1 zmianowym.

Oferujemy:

  • · niemiecką umowę o pracę długoterminową,
  • · wynagrodzenie 14,50€/ h brutto,
  • · zakwaterowanie 100€ miesięcznie zlokalizowane ok. 15km (pokoje 2 osobowe).

Wymagania:

  • · doświadczenie w podobnej pracy,
  • · uprawnienia na wózki widłowe mile widziane,
  • · znajomość j. niemieckiego min. podstawowa,
  • · własny transport do pracy (istnieje możliwość dojazdu ze współlokatorami),
  • · zaświadczenie o niekaralności.

Zainteresowane osoby proszę dzwonić pod nr tel. +48 731 445 268 lub +48 502 193 854 (można sms -oddzwonimy) kontakt od pn-pt w godz. od 9-17

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Regulamin portalu Jober.pl

Bad Köstritz, Niemcy
502193854
Osoba Kontaktowa
Marta