• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-11 EUR/h
  • Firma: PHH Personaldienstleistung GmbH
  • Kontakt: Tomasz Hachuła
  • Telefon: 731919266
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Magazynier/ Komisjoner bez znajomości języka

Opis stanowiska:
- Komisjonowanie produktów i towarów
- obsługa wózka widłowego lub innego pojazdu magazynowego
- praca w systemie z skanerem .

Wymagania:
- Dokładność
- Solidność
- doświadczenie w pracy z skanerem
- znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich
- Wsparcie koordynatora na miejscu
- Zakwaterowanie - tylko 104 Euro/Miesiąc
- Wynagrodzenie godzinowe 10,49 Euro Brutto/ godzinę (podstawa + premia)
- dla osób z komunikatywną lub lepszą znajomością języka niemieckiego 11 Euro Brutto/ godzinę
- Premie wydajnościową, dodatki za pracę w nadgodzinach , weekendy
- Praca długoterminowa z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony

Prosimy o zaznaczanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Informujemy że wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami/kandydat