DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 160-2 800 EUR/m-c
  • Firma: Schmetterling Reisen Zulauf
  • Kontakt: Ullrich Zulauf
  • Telefon: +4966946012
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu
PRACA DLA KIEROWCY AUTOBUSU z nauką języka niemieckiego od podstaw.
Wiek i płeć nie gra roli, wymagamy jedynie doświadczenia w prowadzeniu autobusu (min. 1 rok), schludnego wyglądu i chęci do nauki języka niemieckiego.
W zamian oferujemy stabilną i lekką pracę jako kierowca autobusu na naszych liniach.
Region - wschodnia Hesja, do Zgorzelca 450 km. Niewielkie miasteczko Neukirchen (kod pocztowy 34626)

Więcej informacji poniżej.

W przypadku zapytań (gdy nie chcecie nawiązywać kontaktu tel. z powodu bariery językowej) prosimy o naciśnięcie przycisku APLIKUJ i zadanie nam pytań w formularzu (aby wysłać formularz trzeba dołączyć CV - swoje pytania możecie wysłać w załączniku zamiast CV). Na wszystkie pytania zostanie udzielona pisemna odpowiedź (mailem).

OFERUJEMY.
1. Kurs podstawy niemieckiego za darmo. Kurs zaczyna się po Wielkanocy.
W odpowiedzi na wiele otrzymanych wcześniej aplikacji od osób bez znajomości niemieckiego uruchamiamy BEZPŁATNIE kurs nauki podstaw j. niemieckiego (nauczycie się Państwo podstawowych umiejętności typu: przedstawienie swojej osoby w j. niemieckim, rozumienie prostych komunikatów dot. podróżowania w tym języku, umiejętność wskazania cen w niemieckim, proste odpowiedzi na zadawane pytania).
2. Bezpłatne mieszkanie przez okres 6 miesięcy.
Posiadamy skromnie umeblowane jednoosobowe kwatery mieszkalne (lub kontenery) z wszelkimi udogodnieniami - łóżko, stół, krzesła, szafa na odzież, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką na prąd i mikrofalą a łazienka z prysznicem (kwaterujemy tylko 1 osobę do takiego lokum). Ponadto posiadamy jedno mieszkanie 4 pokojowe - wtedy każdy kierowca ma swój pokój do dyspozycji. Mieszkacie całkowicie bezpłatnie przez okres aklimatyzacji (6 miesięcy), następnie koszty na miesiąc to ok. 200 EUR. Każda kwatera jest ogrzewana!
WiFi bezpłatnie. Kwatery są w odległości 500 metrów od bazy. Nie potrzebujecie prywatnych samochodów.
3. Niemiecki meldunek, pomoc w załatwieniu formalności w banku i w kasie chorych.
Meldujemy w urzędzie miejskim, pomagamy z wszelkimi formalnościami.
4. Koszty życia w Niemczech (w naszym rejonie).
Nie licząc używek jedna dorosła osoba jest w stanie utrzymać się za maksymalnie 300 EURO/m-c. W tej kwocie mieści się normalne wyżywienie, żadne plastikowe zamienniki lub żywność przetworzona.
5. Praca u nas.
Oferujemy pracę na PEŁNY ETAT, bezpośrednie zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy. Płacimy zgodnie z taryfą obowiązującą w Hesji - 13,50 EUR za 1 godzinę brutto.
Na początku gwarantujemy wynagrodzenie na rękę - osoby stanu wolnego czyli I klasa podatkowa ok. 1 500 EUR, małżonek/małżonka, gdy zmieni się klasę podatkową na III - ok. 1 700 EURO.
To jest wynagrodzenie za lekką pracę na liniach szkolnych, w wymiarze ok. 35-38 godzin na tydzień. Praca na naszych liniach jest bardzo łatwa. Bez stresu, bez korków, bez pośpiechu. Minimalna sprzedaż biletów (95% uczniów posiada karty z zapisanym biletem szkolnym). Linie mają długość od 3 km do 52 km.

Uwaga! Za każdą przepracowaną niedzielę na naszej linii płacimy extra ok. 64 EUR, za święto ok. 128 EUR.
Te pieniądze są wolne od podatku. Podobnie z dodatkami za godziny nocne.

Gdy Wasza znajomość niemieckiego będzie kwalifikowana na poziomie min. A 1, wtedy zaproponujemy Wam również dodatkowe możliwości zarobkowania - jazda w delegacji lub wycieczki (posiadamy również autobusy turystyczne i mamy sporo zleceń przewozów). Łącząc jazdę na liniach z turystyką lub wyjazdami na delegacje możecie zarobić na rękę ponad 2 000 EUR.


CZEKAMY na Wasze aplikacje. Najlepszy okres aby przyjechać i rozpocząć pracę u nas to koniec kwietnia. Szkoły po feriach wielkanocnych startują 29.04.2019.
Nauczymy Was przebiegu linii (na początku poznacie tylko kilka z nich), pokażemy Wam również jak sprzedawać bilety. Po miesiącu pracy sami uznacie, że sieć komunikacji publicznej u nas jest bardzo prosta.
Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"