DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: EastRecruiting
  • Kontakt: Karolina Kilian
  • Telefon: 694684135
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Miejsce pracy:98724 Neuhaus am rennweg, Niemcy
Opis stanowiska:
- sortowanie produktów, kontrola jakości, pakowanie produktów do kartonów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- pracę 6 dni w tygodniu
- stawkę 10.88€/h + dodatki zmianowe
- odpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu blisko pracy
- zwrot 50% kosztów dojazdu z Polski

Wymagamy:
- gotowości do pracy od zaraz
- znajomość języka niemieckiego min. A2

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres [email protected] lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 694 684 135 w godz. 8.30-16.30.