dodano dzień temu

Kierowca kat. C+E - Niemcy

3030-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 13Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.
Niemiecka duza, znana sieć supermarketów obecnie poszukuja pracowników na stanowisko:

Kierowca C+E lub C1E (dostawy do marketów)

Miejsce: Neubrandenburg jazda po calym landzie Mecklenburg-Vorpommern

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E lub C1E , karta kierowcy i kod 95
  • znajomość języka niemieckiego: podstawy niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  •  krótkie trasy wokol komina
  • rozwozenie dostaw po supermarketach
  • jazda firanka/plandeka albo przyczepa ze skretna osia,
  • Auta Man lub Mercedes
  • start pracy 4-5 rano

OFERUJEMY:

    • 3030-3300€ Brutto na start (po okresie próbnym możliwa podwyżka) + 300e premii na mies
    • Diety 8€ netto na dzien
    • 170 godzin na miesiąc
    • Kwatera zapewniona oplata tylko za media (okolo 200€)
    • nadgodziny odbierane na dni wolne
    • wyzywienie z supermarketu na wynos PLUS doplata do jedzenia w kantynie na obiady. darmowe napoje.
    • Jest to pewna praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z niemieckim pracodawca
    • Weihnachtsgeld (330€) i Urlaubsgeld 1500€ plus KARTA RABATOWA DO SUPERMARKETOW
  • CV prosze wysylac na [email protected] ( z dopiskiem Neubrandenburg)
  • Kontakt: 48664998583 Wiktoria

Prosimy o załączenie klauzuli:
Regulamin portalu Jober.pl

bezposrednio dla znanej sieci supermarketow

Berlin, Niemcy
+48664998583
Osoba Kontaktowa
Wiktoria